Z nami Ci się upiecze – Pomocna Dłoń

Wczoraj rozpoczęliśmy naszą akcję pt.:”Z nami Ci się upiecze”, podczas której prezentujemy Wam nasze ulubione przepisy. Dołączyły również do nas firmy gastronomiczne, które także postanowiły podzielić się swoimi propozycjami wypieków.

Natomiast dziś, 19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków, czyli święto społecznych i bezinteresownych działań. Szczególnie w tym trudnym czasie chcielibyśmy przedstawić wam ludzi, którzy w związku z bezprecedensową sytuacją i ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego, postanowili pomóc osobom najbardziej potrzebującym.

POMOCNA DŁOŃ-AKCJA WSPARCIA DLA SENIORÓW W ŚREMIE

Jak mówią o sobie: „BEZPŁATNIE, na zasadzie pełnego wolontariatu, z uśmiechem mimo trudnego czasu i przede wszystkim uczciwie. Wszystko w celu, abyście Kochani Seniorzy mogli spokojnie zostać w domach i przeczekać ten trudny czas, minimalizując ryzyko zakażenia wirusem, który według wszelkich danych, jest właśnie dla Waszej grupy wiekowej najbardziej groźny. Naszą ideą jest, abyście w tym trudnym czasie poczuli, że jesteście bezpieczni i nie musicie narażać się na niepotrzebne ryzyko!”.


To właśnie wspólnie z akcją POMOCNA DŁOŃ postanowiliśmy połączyć nasze siły.

Chętne Firmy gastronomiczne wykonały swoje słodkie wypieki, nie tylko aby podzielić się z Wami przepisem, ale także aby przekazać je na rzecz potrzebujących osób. Jeszcze tego samego dnia po stworzeniu słodkości wolontariusze mogli odebrać słodkie wypieki i przekazać je seniorom.
Każdy z tych wyrobów mieści się w granicach 30 złotych i posiada przyprawy, które w naturalny sposób chronią naszą odporność.

Dziś prezentujemy przepisy dwóch lokalnych firm:


Figa-pracownia cukiernicza

Restauracja Włoska

Smacznego!