Konkurs „Przygody Wilka – Tworzymy Bajkę”

Hej Kochani! Mamy dla Was niespodziankę z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka! Razem z wydawnictwem Adamada, Bajanką i wyjątkowym Wilkiem zorganizowaliśmy dla Was konkurs!

„W Dalekim Lesie wstał przepiękny poranek. Ptaszki śpiewały, delikatny wietrzyk poruszał listkami, a kwiaty wystawiały główki do słońca. Wilk …no właśnie…co robił wilk?

Zapraszamy Was do wspólnego stworzenia bajki! Waszym zadaniem jest nagranie video w którym opowiecie jak dalej potoczyły się losy naszego głównego bohatera! Musicie wiedzieć, że drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę, a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Mimo że znają go już 2 000 000 dzieci na całym świecie (czyli tyle, ilu mieszkańców liczy sobie Warszawa), nie czuje się gwiazdą. Żyje sobie spokojnie w Dalekim Lesie.

Do wygrania wspaniałe nagrody, które wręczy Wam osobiście Wilk! Dodatkowo najlepsze opowiadania umieścimy w filmie, który będziecie mogli zobaczyć już 1 czerwca! Nagrania konkursowe możecie przysyłać na adres postawnatalentsok@gmail.com do 29 maja! Pamiętajcie o przesłaniu wraz z nagraniem wypisanego formularza zgłoszeniowego!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do pobrania ——->tutaj.

REGULAMIN do pobrania ——-> tutaj.

Czekamy na Was!

Skip to content