„ŚREM PRZERYWAMY CISZĘ! Słuchamy i wspieramy śremskich artystów!” – reaktywacja akcji

Trwający jeszcze rok jest specyficzny, jest trudny dla nas wszystkich. Także artyści odczuli skutki obecnej sytuacji – części z nich udało się zagrać kilka koncertów w okresie letnim, jednak zdecydowana większość wydarzeń kulturalnych została odwołana. Jak powszechnie wiadomo nic tak nie wpływa na wnętrze muzyków jak możliwość występowania przed publicznością, obserwowanie jak wykonywany utwory wpływają na odbiorcę na żywo.

To też nierzadko możliwość opowiedzenia pomiędzy utworami tego, co aktualnie dzieje się w zespole lub u danego artysty, także możliwość pełniejszego przedstawienia się. Rzecz jasna dziś niemal każdy artysta ma swój profil na Facebook’u, Instagramie, często kanał na Youtube – gdzie ma możliwość kontaktu z fanami, my jednak chcielibyśmy przedstawić sylwetki tych artystów Wam. Dlatego reaktywujemy akcję „Śrem Przerywamy Ciszę! Wspieramy i Słuchamy Śremskich Artystów!”

Znajdą się tutaj zarówno artyści o których pisaliśmy wiosną, jak i tacy o których napiszemy po raz pierwszy. Część z nich zapewne już znacie, kojarzycie – działają dłużej i mają na koncie mniejsze lub większe sukcesy. Część z nich dopiero rozpoczyna swoją artystyczną drogę.

Niezależnie do stażu, ich rozpoznawalności mamy do Was prośbę – jeśli spodoba się Wam sylwetka danego artysty, jego muzyka – polubcie jego profile na portalach społecznościowych, zasubskrybujcie kanały na YT, przesłuchajcie Spotify czy Tidal. Budowanie kanałów dotarcia do odbiorcy często nie jest łatwe i zajmuje sporo czasu – jeśli więc możemy im pomóc choćby w ten sposób to dlaczego tego nie zrobić!

Startujemy już jutro, a posty przedstawiające sylwetki związanych ze Śremem artystów pojawiać się będą trzy razy w tygodniu!

Do usłyszenia!

Skip to content