Teatr Wariate wystąpi w Kinoteatrze Słonko

Po trwającej rok przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Scena Teatralna Kinoteatru Słonko dla dzieci powraca 🙂

Zapraszamy Was serdecznie w czwartek, 25 marca na godz. 17:00 do Kinoteatru Słonko na spektakl pod tytułem „Eliksir Mądrości” w wykonaniu Teatru Wariate.

Mając na uwadze nadal panującą epidemię i dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami:

  1. Każda osoba biorąca udział w spektaklu zobowiązana jest posiadać osobny bilet (ceny biletów: dorośli 20 zł; dzieci 10 zł).
  2. Ze względu na ograniczenia narzucone przez rząd – sala może być wypełniona w 50%, co daje 58 miejsc do dyspozycji dla widzów.
  3. Przed wejściem na salę kinową każda osoba zobowiązana jest do wypełnienia formularza kontaktowego, znajdującego się w holu kina.
  4. Każda osoba powyżej 5 r.ż. zobowiązana jest do zakrywania ust i nosa maseczką na terenie Kinoteatru Słonko.
  5. Zakupu biletów można dokonać w kasie Kinoteatru Słonko lub poprzez system bilety24. Nie ma możliwości rezerwacji biletów.
  6. Podczas spektaklu obowiązuje bezwzględny zakaz konsumpcji.
  7. W budynku Kinoteatru Słonko szatnia jest wyłączona z użytkowania.

Opis spektaklu „Eliksir Mądrości”:

W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor Eugeniusz od lat próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje mu gosposia Zofia. Po kolejnej naukowej porażce Profesor postanawia wyhodować Sztuczną Inteligencję, czyli Mózg. Chce wydobyć z niego esencję – Eliksir Mądrości, dzięki któremu umysł Profesora zabłyśnie genialną inwencją twórczą.
Jednak zadanie wcale nie jest łatwe. Na nic się nawet zdaje użycie starego wynalazku Profesora – Wielofunkcyjnego Robota Kuchennego „Alberta”.
Mózg jak orzeszek, ptasi móżdżek – to etapy dalekie od doskonałości…
Czy uda im się osiągnąć upragniony cel?

„Eliksir Mądrości” próbuje zachęcić młodych widzów do twórczych poszukiwań. Nie brak w nim wariactwa, ale i refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze.
To zabawny, ekspresyjny spektakl o geniuszu drzemiącym w każdym z nas…

Scenariusz i reżyseria: Teatr Wariate
Scenografia: Marek Cyris
Kostiumy: Sylwia Cyris
Muzyka: Michał Łaszewicz

Wiek: 3+

link do biletów:

https://kinoteatrslonko.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/327178/ref/b24_kinoteatrslonko/lang?fbclid=IwAR3HY7OWxy9TrMXtI3-jK1x_Gs4NwVtic_clGeV6voFyBaRZzokBbov_Rlo

Skip to content