Śremskie Zaduszki Muzyczne

Śremskie Zaduszki Muzyczne – wydarzenie organizowane przez Liceum Ogólnokształcące w Śremie, którego pomysłodawcą i animatorem jest katecheta Janusz T. Skotarczak. Zaduszki Muzyczne to od wielu lat największy koncert młodzieżowy w naszym mieście i zjawisko niezwykłe, co potwierdzą zapewne występujący na nim artyści, jak również licznie przybywająca na koncerty publiczność – bilety na kilka dni zwykle rozchodzą się w kilka godzin.

Głęboko wierzymy, że w tym roku XVI już Śremskie Zaduszki Muzyczne odbędą się zgodnie z planem i śremianie spotkają się ponownie by wysłuchać znakomitych wykonań i poczuć niezwykłą tego wydarzenia.

Pod poniższym linkiem obejrzeć można pełną relację z Zaduszek w roku 2015:

Pragniemy także poinformować, że mimo iż w Ośrodku kultury staramy się być na bieżąco z działającymi śremskimi zespołami i artystami – nasza wiedza pomału się wyczerpuje. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą – jeśli tworzycie muzykę i chcielibyście, abyśmy i o Was napisali – piszcie na adres: adrian.bartnik@sok-srem.pl i podsyłajcie swoje nagrania wraz z notką biograficzną – zobaczymy co da się z tym zrobić 😉

Do usłyszenia!

Skip to content