DRET aka DREAMER

Dret aka Dreamer – raper, autor tekstów, muzyk i producent. Szczerość, charyzma, niespożyta energia na scenie – tak można opisać go najkrócej. Od samego początku swojej muzycznej drogi stawia na rozwój, nieustannie podnosząc poziom artystyczny tworzonych przez siebie utworów.

Ważną rolę w muzyce artysty odgrywają emocje, zarówno pozytywne jak i negatywne. Na chwilę obecną ma na koncie sześc wydawnictw. Ostatni album rapera – DREAMER ukazał się w maju 2019 i podobnie jak kilka wcześniejszych płyt nadal można go zakupić za pośrednictwem strony : https://drettodreamer.pl/

Jednym ze znaków rozpoznawczych Dret’a są koncerty podczas których energia wprost wylewa się ze sceny i nie sposób ustać w miejscu; oraz świetny kontakt z publiką. Nic w tym dziwnego, skoro zagrał ich już grubo ponad setkę – zarówno podczas wielkich eventów jak na przykład Juwenalia Poznań , Wielkie Grillowanie UAM , WOŚP Poznań, dni miast, ale także w klubach. W 2017 roku zagrał na Festiwalu Woodstock.

Dreamer obecnie pracuje nad kolejnymi wydawnictwami.

Pod poniższym linkiem obejrzeć można teledysk do utworu DNA, który ukazał się w dniu wczorajszym. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej osobistych utworów artysty.

Zachęcamy także do sprawdzenia, polubienia, obserwowania, oraz zasubskrybowania profili Dreta:

YT: https://www.youtube.com/channel/UCf-7kBwuLtgHwLtnCnlRKEw

FB: https://www.facebook.com/dret.hiphop/

IG: https://www.instagram.com/dretakadreamer/

WWW/SKLEP: https://drettodreamer.pl/

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5Fopy5ROtwXrxbP8HpAKnz?si=uwLMgJuaSXeNICTejTbyKw

Do usłyszenia!

Skip to content