Debiutancki singiel Bartosza Hołubowskiego

W sobotę, 22 maja ukazał się debiutancki singiel pochodzącego ze Śremu, młodego wokalisty Bartosza Hołubowskiego.

Piosenka „Wierzę w Nas” jest odzwierciedleniem uczuć zakochanej osoby, która straciła swoją drugą połówkę i mimo że nie ma szans na powrót to nadal wierzy w miłość, która ich łączyła.

„Praca nad moim pierwszym singlem była nie lada wyzwaniem, ponieważ wraz z euforią towarzyszyły mi również obawy, że nie będę w stanie udźwignąć powagi historii, którą od samego początku chciałem przekazać. Utwór jest dla mnie szczególnie ważny, gdyż
został napisany na podstawie uczuć, które nieustannie towarzyszyły mi przez ostatnie lata mojego życia. Dlatego też ogromnie cieszę się z faktu, że mogłem go stworzyć z tak doświadczoną kompozytorką jaką jest Azzja
”- mówi Bartosz.

Bartosz Hołubowski to aktualnie student drugiego roku na Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Jest uczestnikiem wielu konkursów muzycznych na szczeblach zarówno gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, gdzie w większości stawał na podium. Wyróżniony przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty podczas VII Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan w 2018 roku.
Prezentował swoje umiejętności w internetowym Radiu Young Stars, gdzie podczas programu „Łowca Talentów” zachwycił publiczność i zajął drugie miejsce.
W 2020 roku był uczestnikiem konkursu organizowanego we współpracy z Radio Eska, gdzie dotarł aż do trzeciego etapu.

Skip to content