Eliksir Mądrości – Teatr Wariate

NARESZCIE powraca Scena Teatralna Kinoteatru Słonko dla dzieci !!!

Zapraszamy Was bardzo serdecznie w czwartek, 16 września o godz. 17:00 do Kinoteatru Słonko na spektakl pod tytułem „Eliksir Mądrości” w wykonaniu Teatru Wariate.

O czym będzie ten spektakl  ?

– W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor Eugeniusz od lat próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje mu gosposia Zofia. Po kolejnej naukowej porażce Profesor postanawia wyhodować Sztuczną Inteligencję, czyli Mózg. Chce wydobyć z niego esencję – Eliksir Mądrości, dzięki któremu umysł Profesora zabłyśnie genialną inwencją twórczą.

Jednak zadanie wcale nie jest łatwe. Na nic się nawet zdaje użycie starego wynalazku Profesora – Wielofunkcyjnego Robota Kuchennego „Alberta”.

Mózg jak orzeszek, ptasi móżdżek – to etapy dalekie od doskonałości…
Czy uda im się osiągnąć upragniony cel?
„Eliksir Mądrości” próbuje zachęcić młodych widzów do twórczych poszukiwań. Nie brak w nim wariactwa, ale i refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze.
To zabawny, ekspresyjny spektakl o geniuszu drzemiącym w każdym z nas…
Scenariusz i reżyseria: Teatr Wariate
Scenografia: Marek Cyris
Kostiumy: Sylwia Cyris
Muzyka: Michał Łaszewicz
Wiek: 3+

Bilety w cenie: 10 zł (dzieci), 20 zł (dorośli) dostępne:
dostępne:
– online pod linkiem:
https://kinoteatrslonko.bilety24.pl/…/b24…/lang
– w siedzibie Śremskiego Ośrodka Kultury.

W związku z sytuacją epidemiczną i nałożonymi limitami każda osoba musi posiadać swój bilet, a tym samym swoje miejsce. Nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana.
Informujemy jednocześnie, że nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

Ponadto zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, zachowując wszelkie wymogi sanitarne przed wejściem na teren wydarzenia będziemy weryfikować posiadane paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Dziękujemy za zaufanie i zrozumienie.

Skip to content