Legendarna formacja powraca do Śremu po dziesięciu latach!!!

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora tekstów Krzysztofa Myszkowskiego.

Zespół złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych („Czarny blues o 4 nad ranem”, „Jak”, „Bieszczadzkie Anioły”, Gloria) po najnowsze, które ukazały się na ostatniej płycie zespołu „Chłopiec z Plakatu” (marzec 2019 rok).

Koncerty Starego Dobrego Małżeństwa to wspaniałe wspomnienia oraz niezapomniane wrażenia muzyczne.

Występ tej legendarnej formacji odbędzie się 24 września o godz. 19:00.

UWAGA!
– do dnia 19.09.2021 r. trwa przedsprzedaż, bilety w cenie 55 zł
– od dnia 20.09.2021 r. bilety w cenie 65 zł

Zespół wystąpi w składzie: Krzysztof Myszkowski, Wojciech Czemplik i Tomasz Pierzchniak.

Bilety do nabycia:

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Skip to content