Wujek Ogórek po raz pierwszy w Śremie !!!

Zapraszamy bardzo serdecznie rodziców ze swoimi dziećmi na niezwykły koncert WUJKA OGÓRKA.

Wujek Ogórek, czyli Przemysław Urbaniak, to poznański artysta zajmujący się muzyczną animacją dzieci. Na co dzień pracuje w kilkunastu placówkach wczesnoszkolnych jako instruktor wokalno-teatralny. Pisze piosenki dla dzieci, które zebrał w kilka płyt: „Piosenki Wujka Ogórka” (2018), „Bajki Wujka Ogórka” (2019) oraz „Podróże Wujka Ogórka” (2020). Nagrał także w 2018 roku mini album z autorskimi piosenkami bożonarodzeniowymi „Kolory Świąt” oraz w 2021 roku mini album o „Wesołym mrówkojadzie”. W świecie dziecięcym artysta odnajduje się bardzo dobrze, a jego piosenki zawierają nie tylko elementy zabawy, ale także ważnych wartości edukacyjnych. Wujek Ogórek dużą wagę przykłada do dbania o naturę, z której czerpie inspiracje do piosenek. W końcu dzięki niej powstał „Ptaszek na gałęzi”, „Dziki zachód” i „Wesoły mrówkojad”.

Teraz idzie jeszcze dalej, bo na nowej płycie zamierza w każdym utworze przemycić nieco eko-mądrości dla dzieciaków. Ważne wszak jest, aby uprawiać „Sport”, by być zdrowym, aby dostrzegać piękno przyrody jak choćby „Niezapominajki” oraz wiedzieć gdzie śpi „Jeż” i dlaczego „Indianie” byli pierwszymi ekologami. A gdy wszyscy będziemy się starać, to na pewno usłyszymy „Koncert w dżungli”, który przygotują nam zwierzęta.

Koncert Wujka Ogórka, to zawsze kontakt z żywymi instrumentami oraz świetna zabawa dla małych i dużych. Słuchacze są wciągani do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, a wszyscy jeszcze długo po koncercie nucą w domach jego piosenki. Prywatnie bardzo pozytywnie nastawiony do życia, uważa że uśmiech i dobre słowo są lekarstwem na złe dni. Muzycznie spełnia się także w autorskim „dorosłym” repertuarze, ceni sobie dobrą muzykę, dlatego został recenzentem jazzowym dla portalu jazzsoul.pl.

Koncert odbędzie się w czwartek, 14 października o godz. 17:00 w Kinoteatrze Słonko.

Bilety w cenie: 15 zł – dzieci oraz 20 zł – dorośli do nabycia:

  • w ŚOK
  • w Kinoteatrze Słonko.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne – opiekun nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana, co za tym idzie każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest posiadać odrębny bilet.

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyt Wujka Ogórka.

Skip to content