Takiego koncertu instrumentów świata jeszcze w Śremie nie było

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wyjątkowy koncert INSTRUMENTY ŚWIATA – T.ETNO.

T.ETNO to koncert multiinstrumentalny, połączony z prezentacją nietypowych instrumentów z całego świata w wykonaniu Tomasza Drozdka.

Tomasz Drozdek to muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista etniczny, perkusista oraz perkusjonalista, kolekcjoner rzadkich instrumentów z różnych stron świata. Obecnie posiada ich około 300. Drozdek to także wykwalifikowany pedagog z ponad 15-letnim doświadczeniem.

W 2018 roku wraz z zespołem Tulia został laureatem 55. KFPP w Opolu.

Jako T.ETNO wydał dwie solowe płyty.

Od 2012 roku na stałe współpracuje z grupą teatralną MUMIO.

Występował na scenie między innymi z Czesławem Mozilem, Marianem Opanią, zespołem TGD, Anną Marią Jopek, Natalią Niemen, Kubą Badachem i Natalią Nykiel.

Podczas wydarzenia w Kinoteatrze Słonko będziecie mieli okazję uczestniczyć w koncercie, podczas którego zaprezentowane zostaną instrumenty z całego świata. Usłyszycie między innymi drumbę, kalimbę, flet shakuhachi, lirę korbową oraz improwizację na instrumencie wykonanym z butli gazowej.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia:

Jednocześnie informujemy, że ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne – opiekun nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana, co za tym idzie każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest posiadać odrębny bilet.

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Skip to content