Scena Teatralna Kinoteatru Słonko zaprasza w listopadzie

Zapraszamy bardzo serdecznie w czwartek, 4 listopada o godz. 17:00 do Kinoteatru Słonko na spektakl pod tytułem „O Królewsko – Cesarskim Trakcie w jednym akcie” w wykonaniu Teatru Wariate.

Spektakl ten to niezwykle wesoła przygoda z historią w tle.

Dwoje bohaterów – uczniów zabiera młodego widza w pasjonującą podróż przez wieki.
By przyjrzeć się bliżej dziejom państwa polskiego, aktorzy wędrują Traktem Królewsko-Cesarskim w Poznaniu śladami władców. Dzięki lekkim i zabawnym scenom okazuje się, że poznawanie odległej przeszłości nie jest wcale nudne, a wręcz przeciwnie – może być niesamowicie interesujące.

Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi oraz wartko tocząca się akcja, w ciekawej scenograficznej i muzycznej oprawie czynią ten spektakl niezapomnianą lekcją historii.

Scenariusz: Marta Guśniowska i Sylwia Cyris
Reżyseria: Marek Cyris
Scenografia: Jakub Psuja
Kostiumy: Sylwia Cyris
Projekt lalek: Eliza Piotrowska
Muzyka: Michał Łaszewicz

Spektakl powstał we współpracy z Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT w Poznaniu.

Bilety w cenie: 10 zł (dzieci), 20 zł (dorośli) dostępne:

W związku z sytuacją epidemiczną i nałożonymi limitami każda osoba musi posiadać swój bilet, a tym samym swoje miejsce. Nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana.
Informujemy jednocześnie, że nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

Ponadto zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, zachowując wszelkie wymogi sanitarne przed wejściem na teren wydarzenia będziemy weryfikować posiadane paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Dziękujemy za zaufanie i zrozumienie.

Skip to content