ANNA WYSZKONI RECITAL

To będzie niezwykłe muzyczne wydarzenie.

W niedzielę, 13 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego wystąpi Anna Wyszkoni. Będzie to recital z okazji 25 – lecia działalności artystycznej.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.

Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić”zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat.

Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji wydarzenie. Tym razem będzie podobnie. Przeboje takie jak: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie” , „Oczy szeroko zamknięte” i wiele innych będzie można usłyszeć w urzekających aranżacjach na fortepian (Łukasz Damrych), trąbkę ( w wykonaniu jazzowego trębacza Patrycjusza Gruszeckiego) i gitarę (Łukasz Malinowski).

UWAGA !!!

  • do dnia 31.01.2022 r. – trwa przedsprzedaż – bilety w cenie 99 zł- od
  • dnia 01.02.2022 r. – bilety w cenie 120 zł.

Bilety do nabycia:

  • pod linkiem bilety24.pl –https://kinoteatrslonko.bilety24.pl/…/b24…/lang…(zgodnie z regulaminem sprzedaży do ceny biletów doliczana jest opłata serwisowa w cenie 5 zł)
  • w Biurze Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Mickiewicza 77.
  • w kasie Kinoteatru Słonko

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Skip to content