MAGIA STRUN

Magia strun, czyli koncert na dwie harfy i skrzypce to niezwykłe show, które łączy w sobie aż trzy różne światy i trzy różne osobowości sceniczne z jedną pasją – do muzyki. Repertuar tego niezwykłego koncertu obejmuje tematy z gatunku muzyki popularnej – estradowej oraz filmowej w autorskich aranżacjach.
Słuchacze przeniosą się w świat bardziej oraz mniej znanych ekranizacji baśni, filmów nagrodzonych Oskarami, muzyki estradowej jak również i tych mało popularnych tytułów filmowych, do których skomponowano jednak zostające na długo w pamięci utwory.

Trzy niesamowite osobowości artystyczne, których znakiem rozpoznawczym poza talentem i magią strun jest perfekcyjnie dobrana sfera kreacji artystycznej:

  • Jadwiga Tomczyńska – harfa elektryczna – śpiew. Artystka, której anielski głos i magiczne dźwięki harfy stwarzają niekonwencjonalny i intrygujący występ.
  • Barbara Szelągiewicz – skrzypce klasyczne i elektryczne. Show Basi łączy w sobie wszystko to, co najpiękniejsze w świecie skrzypiec – porywa publiczność do wspólnej zabawy, zachwyca kunsztem wykonawczym, potrafi również wzruszać romantycznymi frazami.
  • Michał Zator – harfa celtycka- śpiew – jedyny śpiewający harfista w tej części Europy. Ujmuje subtelnością i humorem.

Całość dopełni słowem Renata Brukiewicz – współautorka projektu Magia Strun

Na scenie zagości fuzja talentu, wdzięku i mody a wirtuozerskie prowadzenie strun przez artystów w połączeniu z ich anielskimi głosami oraz grą świateł na scenie sprawią, że utwory nabiorą nowego niezapomnianego brzemienia i przeniosą widza w zupełnie inny wymiar. Usłyszymy między innymi: utwory z filmów: Jamesa Bonda czy Króla Lwa, muzykę Leonarda Cohena, Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego jak i energetyczne LIbertango, Shallow, Stand by me, czy Dont Worry be happy.

Zapraszamy na to niesamowite widowisko!!!

UWAGA:
– do dnia 28.02.2022 r. – trwa przedsprzedaż – bilety w cenie 70 zł
– od dnia 01.03.2022 r. – bilety w cenie 80 zł.

Bilety do nabycia:
– pod linkiem bilety24.pl –
https://kinoteatrslonko.bilety24.pl/…/b24…/lang…
(zgodnie z regulaminem sprzedaży do ceny biletów doliczana jest opłata serwisowa w cenie 5 zł)
– w Biurze Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Mickiewicza 77
– w kasie Kinoteatru Słonko.

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.
Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Skip to content