Kadra

Sekcja administracyjna:

  • Anna Szmyt-Baranowska – dyrektor, kontakt: dyrektor@sok-srem.pl
  • Anna Wachowiak – główna księgowa, kontakt: ksiegowosc@sok-srem.pl
  • Kamila Gramczewska – kadrowa, kontakt: kamila.gramczewska@sok-srem.pl
  • Monika Gawałek – kontakt: monika.gawalek@sok-srem.pl,  biuro@sok-srem.pl

Biuro obsługi klienta:

  • Monika Cieślak – kontakt: bok@sok-srem.pl

Organizacja imprez oraz zajęć stałych:

  • Martyna Frąckowiak-Leśniczak – kontakt: martyna.frackowiak-lesniczak@sok-srem.pl
  • Krzysztof Przyjemski – kontakt: krzysztof.przyjemski@sok-srem.pl
  • Karolina Opała-Mozgwa – kontakt: karolina.mozgwa@sok-srem.pl

Reklama oraz zabezpieczenie techniczne:

  • Adrian Bartnik – kontakt: adrian.bartnik@sok-srem.pl
  • Martyna Hetman – kontakt: martyna.hetman@sok-srem.pl

Kinoteatr Słonko:

  • Waldemar Paszkiewicz – kontakt: kinoteatrslonko@gmail.com
  • Szymon Mądry – kinooperator, kontakt: info@kinoteatrslonko.pl
  • Anna Figaniak – kasjer, kontakt: info@kinoteatrslonko.pl
  • Renata Książek – kasjer, kontakt: info@kinoteatrslonko.pl

Sekcja gospodarcza:

  • Ewa Chwaliszewska
  • Bernard Chalił
Skip to content