Stare Dobre Małżeństwo

26 sierpnia 2021
24 września 2021 —
19:00

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora tekstów Krzysztofa Myszkowskiego.

Zespół złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych („Czarny blues o 4 nad ranem”, „Jak”, „Bieszczadzkie Anioły”, Gloria) po najnowsze, które ukazały się na ostatniej płycie zespołu „Chłopiec z Plakatu” (marzec 2019 rok).

Koncerty Starego Dobrego Małżeństwa to wspaniałe wspomnienia oraz niezapomniane wrażenia muzyczne.

Występ tej legendarnej formacji odbędzie się 24 września o godz. 19:00.

Bilety do nabycia:

Zespół wystąpi w składzie: Krzysztof Myszkowski, Wojciech Czemplik i Tomasz Pierzchniak.

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Skip to content