Anita Lipnicka – O miłości… akustycznie

10 sierpnia 2022
24 września 2022
19:00

Po ogromnym sukcesie trasy INTYMNIE, podczas której Anita Lipnicka świętowała 25-lecie swojej pracy twórczej, Artystka zapowiada serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022.

Tym razem będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie.

„Zamierzamy odwiedzić mniejsze miasta – te, do których nie udało nam się dotrzeć z naszym Intymnym ogrodem w składzie poszerzonym o smyki” – deklaruje Anita. „Co nie oznacza, że przyjedziemy do Was bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie – stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń dźwiękowo-wizualnych, których wspólnym mianownikiem będzie….miłość!”

Jaki repertuar usłyszymy w ramach trasy „O miłości…”?
“W czasie pomiędzy celebracją jubileuszu, a premierą mojego nowego wydawnictwa, zapragnęłam wyruszyć w trasę tematyczną, podczas której zaprezentuję zestaw mniej i bardziej znanych piosenek miłosnych, pochodzących z różnych okresów mojej twórczości. Oprócz utworów własnych, przygotowuję dla Was także sporą garść zaskakujących coverów! Jest tylu wykonawców, którzy mnie od lat inspirują… Jeśli chcecie poznać moje ukochane piosenki o miłości i posłuchać jak ja bym je zaśpiewała, gdyby były napisane przeze mnie, zapraszam na jesienne koncerty!

Trasa „Anita Lipnicka – O miłości… akustycznie” zapowiada się więc niezwykle wzruszająco. Oprócz takich evergreenów jak „Piosenka Księżycowa”, „Piękna i Rycerz” czy „Mosty”, będzie można usłyszeć w wykonaniu Anity m.in. „Nothing Compares 2 U” Sinéad O’Connor , „Love Song” zespołu The Cure, czy „Into my arms” Nicka Cave’a.

Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym Artystka obecnie pracuje.

Bilety w cenie 120 złotych dostępne:

  • w Biurze Obsługi Klienta ŚOK, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:30
  • w kasie Kinoteatru Słonko
  • lub przez serwis BILETY24.pl (do ceny biletu, serwis nalicza prowizję zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie) pod linkiem:

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-478-anita-lipnicka-72954?id=380939&fbclid=IwAR1O_TXPNJEH5SX3_AVwJnofy6HOxTNthIX5jpdFDRC-izJ8dxO7rZ764t8#overall

Skip to content