KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

5 sierpnia 2022
30 października 2022 —
17:00

Oskarowo. Elegancko. Z klasą.
Koncert na który państwa zapraszamy to połączenie sztuki muzycznej, wokalnej oraz eleganckich kreacji artystycznych, dopełnionych słowem.
Zabierzemy Państwa w podróż do świata muzyki filmowej i musicalowej w wykonaniu znakomitych artystów oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyków – także saksofonu solo, na żywo. Doskonały Band Adama Wojtasika wypełni muzyczną przestrzeń.


Na scenie wykonawcy polskiej sceny muzycznej, którzy doskonale łączą klasykę z rozrywką:
• Emilia Zielińska – sopran
• Ksenia Shaushysvilli – sopran
• Mariusz Adam Ruta – tenor
• Mirosław Niewiadomski -tenor
Artystom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny ADAM WOJTASIK BAND.


Słowo – Renata Brukiewicz – autorka koncertu i prowadząca.

Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane motywy i utwory z filmów i musicali m.in.: Piraci z Karaibów, Titanic, Uwierz w ducha, Zapach kobiety, Love Story, Ogniem i Mieczem, Dzwonnik z Notre Dame, New York, Noce i Dnie, Pretty Woman i inne. Energetyczne brzmienia, spacerować będą pod rękę z romantycznymi dźwiękami.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert w Śremie.

Bilety dostępne w Biurze Obsługi Klienta ŚOK, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:30 lub przez serwis BILETY24.pl (do ceny biletu, serwis nalicza prowizję zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie).


Link do zakupu biletów:

https://kinoteatrslonko.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/380837/ref/b24_kinoteatrslonko/lang?fbclid=IwAR2XPCYR3eLPf9Avyx3BKqpK-Po3aPShiSCtQBzhPGV6tORvbUYp1RKR_Zw

Skip to content