Koncert Wujka Ogórka

9 września 2021
14 października 2021 —
17:00

Zapraszamy bardzo serdecznie rodziców ze swoimi dziećmi na niezwykły koncert WUJKA OGÓRKA.

Wujek Ogórek, czyli Przemysław Urbaniak, to poznański artysta zajmujący się muzyczną animacją dzieci. Na co dzień pracuje w kilkunastu placówkach wczesnoszkolnych jako instruktor wokalno-teatralny. Pisze piosenki dla dzieci, które zebrał w kilka płyt: „Piosenki Wujka Ogórka” (2018), „Bajki Wujka Ogórka” (2019) oraz „Podróże Wujka Ogórka” (2020). Nagrał także w 2018 roku mini album z autorskimi piosenkami bożonarodzeniowymi „Kolory Świąt” oraz w 2021 roku mini album o „Wesołym mrówkojadzie”. W świecie dziecięcym artysta odnajduje się bardzo dobrze, a jego piosenki zawierają nie tylko elementy zabawy, ale także ważnych wartości edukacyjnych. Wujek Ogórek dużą wagę przykłada do dbania o naturę, z której czerpie inspiracje do piosenek. W końcu dzięki niej powstał „Ptaszek na gałęzi”, „Dziki zachód” i „Wesoły mrówkojad”.

Teraz idzie jeszcze dalej, bo na nowej płycie zamierza w każdym utworze przemycić nieco eko-mądrości dla dzieciaków. Ważne wszak jest, aby uprawiać „Sport”, by być zdrowym, aby dostrzegać piękno przyrody jak choćby „Niezapominajki” oraz wiedzieć gdzie śpi „Jeż” i dlaczego „Indianie” byli pierwszymi ekologami. A gdy wszyscy będziemy się starać, to na pewno usłyszymy „Koncert w dżungli”, który przygotują nam zwierzęta.

Koncert Wujka Ogórka, to zawsze kontakt z żywymi instrumentami oraz świetna zabawa dla małych i dużych. Słuchacze są wciągani do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, a wszyscy jeszcze długo po koncercie nucą w domach jego piosenki. Prywatnie bardzo pozytywnie nastawiony do życia, uważa że uśmiech i dobre słowo są lekarstwem na złe dni. Muzycznie spełnia się także w autorskim „dorosłym” repertuarze, ceni sobie dobrą muzykę, dlatego został recenzentem jazzowym dla portalu jazzsoul.pl.

Koncert odbędzie się w czwartek 14 października o godz. 17:00 w Kinoteatrze Słonko.

Bilety w cenie: 15 zł – dzieci oraz 20 zł – dorośli do nabycia:

Jednocześnie informujemy, że ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne – opiekun nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana, co za tym idzie każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest posiadać odrębny bilet.

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyt Wujka Ogórka.

Skip to content