LABORAKI

27 maja 2021
5 lipca 2021 — 9 lipca 2021
10:00

Termin zajęć: 5.07-9.07

Odpłatność: 95 zł /tydzień

Godziny: 10:00-11:30; 12:00-13:30

Prowadzący: Marta Smolińska – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Od ponad 11 lat pracuje na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest popularyzatorką nauki. Często zaprasza na Wydział Biologii UAM dzieci ze szkół i przedszkoli, by pokazać im fascynujący świat nauki. Od kilku lat współorganizuje imprezy popularyzujące naukę: Noc Biologów, Noc Naukowców i Festiwal Nauki i Sztuki. Jest pasjonatką nauk przyrodniczych. Prowadzi projekt Laboraki, którego celem jest zachęcenie najmłodszych do poznawania świata poprzez stworzenie im możliwości samodzielnego wykonywania eksperymentów naukowych. Uwielbia przebywać wśród ludzi, a dzieciaki i ich „łał” wyzwala w niej niezmierzone pokłady energii. Kiedy zamknięto szkoły i przedszkola, stworzyła grupę „Laboraki od kuchni”, w której wraz ze swoim 10-letnim synem eksperymentowała na żywo.

Uczestnicy: dzieci w wieku 6+

W programie: „Laboraki” to projekt, dzięki któremu dzieci od najmłodszych lat mogą poznawać świat nauk przyrodniczych. Głównym założeniem programu jest nauka poprzez doświadczenia, które dzieci wykonują samodzielnie pod czujnym okiem instruktorów. Kolorowe eksperymenty, gluty, wulkany, rakiety – to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji. Będzie wybuchowo i zabawowo, a dzieci chórem będą odpowiadały „to nie czary – no nauka”.

Ze względu na stan epidemii bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz kartą uczestnika, które są dostępne pod linkiem:

Opłatę za zajęcia należy uiścić najpóźniej tydzień przed planowanym rozpoczęciem, przelewem na nr konta 53 9084 0003 0000 1552 2000 0001, po wcześniejszym otrzymaniu telefonu z Biura Obsługi Klienta z potwierdzeniem o utworzeniu grupy.

Zapraszamy !!!

Skip to content