Sukces Oczami Kobiet – Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Bez kategorii
22 stycznia 2020
26 marca 2020
17:30

SUKCES OCZAMI KOBIET – to nowy cykl spotkań dla kobiet, podczas których przy pysznej kawie porozmawiamy o tym co dla Nas ważne, wartościowe i cenne w życiu. Już niebawem II edycja tego fantastycznego wydarzenia, która odbędzie się 26 marca 2020 roku w sali widowiskowej przy ulicy Mickiewicza 89 😉

Póki co prezentujemy Państwu pierwszego gościa – którym będzie Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Mama dwóch synów Franciszka i Juliana. Córka, przyjaciółka. Właścicielka dwóch psów ŚWIRUSA i BONO oraz kota TOTALA. Autorka książki „ MAMA I TATA TO MY!” Iga Production. Felietonistka LOUNGE MAGAZIN, MAGAZYNU KOBIET KREATYWNYCH, LIVE &TRAVEL, ANYWHERE.pl, COSMOPOLITAN. Ambasadorka Fundacji Oswoić Los, programu INTELIGENTNY START, akcji MAMA W PRACY, Śniadanie Daje Moc, DOTYKAM=WYGRYWAM oraz #MojaSuperMoc. Nominowana i nagrodzona w konkursach: KOBIETA Z PASJĄ, KRÓLOWA DOBROCZYNNOŚCI, METAMORFOZA ROKU. Jako jedyna Polka została przedstawiona w międzynarodowym wydawnictwie GLOBAL INFLUENTIAL WOMEN.

Ponadto prowadzi cykl szkoleń KOBIETA PETARDA!, podczas których mówi o tym, jak połączyć życie zawodowe z prywatnym, zaplanować dalszą karierę, uwierzyć w swoją wartość, kompetencje i umiejętności, odzyskać poczucie kobiecości, przestać zapominać o własnych potrzebach, znaleźć inspirację do działania oraz nauczyć się wspierać emocjonalnie inne kobiety!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska to nie jedyny gość marcowego spotkania 😉 W przyszłym tygodniu będziemy informować o kolejnych niespodziankach jakie przygotowaliśmy 😉

Sukces Oczami Kobiet – niech to będzie dla Nas przestrzeń do poznania się, nawiązania nowych przyjaźni oraz relacji ponad podziałami.

Współorganizatorem wydarzenia jest Kwiaciarnia J. Górkiewicz-Woźniak.

Bilety w cenie 123 zł można zakupić w Biurze Obsługi Klienta ŚOK  on-line na stronie bilety24.pl

Do zobaczenia!