Tulia w Śremie!

9 sierpnia 2019
28 września 2019
19:00

Wraz z Muzeum Śremskim zapraszamy serdecznie na koncert zespołu Tulia, który odbędzie się 28 września o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej Muzeum Śremskiego.

Zespół Tulia powstał w listopadzie 2017 roku w Szczecinie. W Maju 2018 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Tulia”, która uzyskała status platyny. W tym roku reprezentowały Polskę w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Z kolei w marcu otrzymały Nagrodę Akademii Fonograficznej „Fryderyka” za fonograficzny debiut roku. Przed występem w Konkursie Piosenki Eurowizji odbyły minitrasę promocyjną po Europie, występując na koncertach promocyjnych w: Amsterdamie, Londynie i Madrycie. W półfinale konkursu i zajęły 11. miejsce z 120 punktami na koncie, nie zdobywając awansu do finału. Do awansu zabrakło im dwóch punktów.
1 sierpnia z zespołu odeszła Joanna Sinkiewicz, tłumacząc decyzję sprawami zdrowotnymi. W tym samym miesiącu pozostałe wokalistki wystąpiły na Pol’and’Rock Festivalu.

28 września wystąpią w Śremie i… szczerze powiedziawszy, już nie możemy się doczekać tego występu!

Zakup biletów w biurze obsługi klienta ŚOK w sierpniu od poniedziałku do piątku w godzinach.: 8:00 – 16:00. Od 2 września wydłużamy czas pracy biura od 7:30 do 19:00. Bilety można także zakupić bezpośrednio przez serwis Bilety24.pl.

UWAGA!
Na powyższe wydarzenie, nie ma możliwości dokonania rezerwacji!

Zapraszamy!