UTUBERSI

1 lipca 2021
23 sierpnia 2021 — 27 sierpnia 2021
10:00

Termin zajęć: 23.08-27.08

Odpłatność: 100 zł / tydzień

Godziny: 10:00-12:30; 13:00-15:30

Uczestnicy: dzieci w wieku 7+

Prowadzący: Patrycja Chocholska – roztańczona studentka pedagogiki, która w wolnych chwilach uwielbia tworzyć video, a montaż stał się dla niej już jak bułka z masłem 🙂 Już w podstawówce odkryła, że teatr, taniec i śpiew sprawiają jej niesamowitą przyjemność! Miała również oko do uwieczniania rzeczy na zdjęciach, co zaowocowało kolejnym zainteresowaniem – fotografią. Po wielu latach gry na scenie i pstrykania zdjęć, musiała jednak przyznać sama przed sobą, że nie sprawia jej to tak wielkiej satysfakcji, jak występowanie przed ludźmi. Dzięki podjęciu
decyzji, o tym co tak naprawdę jej w duszy gra, trafiła do parodii
youtubowej, która była wielkim hitem i odbiła się echem w Poznaniu i Wielkopolsce. To właśnie UTUBERSI sprawili, że na nowo odkryła obiektyw i podjęła się pracy nad swoimi talentami i nową pasją – nagrywaniem filmików, montażem i mówieniem do kamery. Dzięki temu, teraz prowadzi wydarzenia online dla różnych firm i występuje na nagraniach video, podkłada głos do reklam czy współpracuje z youtuberami. Jej historia jest świetnym przykładem na to, że droga do tego co naprawdę chcemy robić jest długa, ale nie powinniśmy z niej rezygnować! A najważniejszy…jest pierwszy krok 🙂

W programie: Jak zostać YouTuberem?! By odpowiedzieć sobie na to pytanie, zabierzemy Cię w niesamowitą przygodę! Do świata świateł, kamer i akcji! Poznasz niezbędnik YouTubera, czyli akcesoria i triki przydatne są w youtuberskiej pracy. Z nami dowiesz się od czego zacząć przygodę z nagrywaniem własnych materiałów. Dowiesz się jak kręcić smartfonem – w jakiej pozycji go ustawić? Czym przymocować by był stabilny? Jakich aplikacji używać i czy mikrofon to nasz przyjaciel czy raczej wróg? Wcielisz się w rolę aktora, reżysera, scenarzysty i innych.

Sprawdzisz jaki zawód odpowiada Ci najbardziej. Będziesz miał okazję zgłębić tajniki montażu filmu. W jakich programach obrabiać filmy i jak to robić, by były ciekawe? Poznasz czym są efekty specjalne i green screen! Lubisz filmy akcji? To właśnie w nich pełno jest efektów specjalnych i scen kręconych na zielonym tle. Wcielisz się w prezentera telewizyjnego lub komentatora sportowego. Komentowanie meczu piłki nożnej, boksu, a może wyścigów w jedzeniu pączków na czas? Zaznajomisz się z zasadami nagrywania i występowania przed kamerą. Odpowiednie ustawienie, dykcja i prezencja są bardzo istotne! Postawisz też pierwsze kroki w pisaniu scenariuszy filmowych. Wspólnie stworzymy coś, co z pewnością zachwyci wszystkich fanów kina akcji lub komedii. Pojmiesz podstawowe zagadnienia sztuki pracy głosem. Piękno mowy jest przydatne w absolutnie każdej dziedzinie życia. A dla YouTubera?! Obowiązkiem!

Ze względu na stan epidemii bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz kartą uczestnika, które są dostępne pod linkiem:

Opłatę za zajęcia należy uiścić najpóźniej tydzień przed planowanym rozpoczęciem, przelewem na nr konta 53 9084 0003 0000 1552 2000 0001, po wcześniejszym otrzymaniu telefonu z Biura Obsługi Klienta z potwierdzeniem o utworzeniu grupy.

Zapraszamy !!!

Skip to content