UWAŻNY RUCH Z ELEMENTAMI RELAKSACJI

27 maja 2021
5 lipca 2021
18:00

Termin zajęć: poniedziałki 5.07, 12.07, 19.07, 26.07

Godziny: 18:30-20:30

Odpłatność: 100 zł / 4 spotkania

Prowadzący: Monika Łuczak – nauczyciel Mindfulness Based Stress Reduction, akredytowany przez Polski Instytut Mindfulness POLIM oraz The Institute for Mindfulness Based Approaches (IMA) z siedzibą w Bedburgu (Niemcy). Certyfikowany nauczyciel Mindfulness-Based Compassionate Living, czyli życie pełne współczucia w oparciu o uważność. Certyfikowany Provider TRE® (Trauma Releasing Exercises). Prowadzi zajęcia pracy z ciałem łącząc uważny ruch i TRE. Jest trenerem rozwoju osobistego oraz zagadnień z zakresu psychologii.

Uczestnicy: osoby 18+

W programie: TRE to metoda uwalniania napięć, która wyzwoli twoje ciało ze zgromadzonych większych bądź mniejszych codziennych stresów. To metoda umożliwiająca uwolnienie się od stresu i problemów nagromadzonych w ciele. Dzieje się to w wyniku wibracji, które wywołujemy sekwencją ćwiczeń. Celem tej metody jest osiągnięcie RÓWNOWAGI i UWOLNIENIE NAPIĘCIA. TRE jest świetnym wsparciem wszelkich terapii, także FIZJOTERAPII.

Co poczujesz po sesji – opinie uczestników: w ciele zaczynają puszczać napięcia, które do tej pory wydawały się niezauważalne; nauczyłam się tak żyć, bo masaże powodowały, że puszczały one tylko na chwilę; jak już puszczają napięcia i zaczynam być w swoim ciele to okazuje się, że żyłam w skorupie ciągle się do czegoś zmuszając i katując swoje ciało ciężką pracą; prowadzącą czasami donikąd… TRE jest narzędziem, które pozwala zrozumieć co dzieje się w środku każdego z nas, a potem wybrać właściwą drogę dla Nas nie dla spełnienia oczekiwań.

Ze względu na stan epidemii bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz kartą uczestnika, które są dostępne pod linkiem:

Opłatę za zajęcia należy uiścić najpóźniej tydzień przed planowanym rozpoczęciem, przelewem na nr konta 53 9084 0003 0000 1552 2000 0001, po wcześniejszym otrzymaniu telefonu z Biura Obsługi Klienta z potwierdzeniem o utworzeniu grupy.

Zapraszamy !!!

Skip to content