Walentynki w Kinoteatrze

Bez kategorii
30 stycznia 2020
14 lutego 2020 — 16 lutego 2020
16:00

Już dziś zapraszamy na Walentynki w Kinoteatrze Słonko. W dniach 14-16 lutego w repertuarze znajdą się dwie propozycje: „Poznajmy się jeszcze raz” oraz „365 dni”.

„Poznajmy się jeszcze raz” to dramat produkcji francuskiej w reżyserii Nicolasa Bedosa. Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor, nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył. Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru „Belle Epoque”, bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym (po raz pierwszy od tak dawna!) sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne. Odtworzona na jego życzenie epoka wydaje się Victorowi o wiele prawdziwsza niż współczesność, w której wszystko – od międzyludzkich relacji przez pracę, po sztukę – staje się wirtualne.

„365 dni” to film, który powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Poza seansami filmowymi czekać będzie na Państwa szereg atrakcji. 14 lutego przed każdym z seansów odbędzie się losowanie voucherów przekazanych przez naszych sponsorów – lista sponsorów na plakacie 😉 Poza tym przez cały weekend będzie możliwość zakupu walentynkowego cateringu przygotowanego przez Pracownię Cukierniczą Figa. W Kinoteatrze stanie też walentynkowa ścianka i dekoracje – zdjęcia na nich bez wątpienia będą świetne!

Zapraszamy! Do zobaczenia!