ZAGRAJ Z KRZYŚKIEM NA UKULELE

27 maja 2021
12 lipca 2021 — 16 lipca 2021
10:00

Termin zajęć: 12.07-16.07

Odpłatność: 50 zł/ tydzień

Godziny: 10:00-10:50; 11:00-11:50

Prowadzący: Krzysztof Przyjemski – instruktor gry na gitarze i ukulele oraz organizator wydarzeń kulturalnych w Śremskim Ośrodku Kultury. Z zawodu także specjalista ds. reklamy i promocji. Prywatnie również wokalista, autor tekstów i muzyki oraz twórca treści audiowizualnych. Brał udział w programach telewizyjnych m.in. Mam Talent, czy Idol. W zeszłym roku zwyciężył w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii „Kultura” w powiecie śremskim organizowanym przez Głos Wielkopolski.

Uczestnicy: dzieci w wieku 9+

W programie: Ukulele to mały instrument, który w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem. Kojarzy się nam najczęściej z wakacjami, palmami i słońcem. Hawajska „mała gitarka” ma bardzo prostą budowę i liczy tylko cztery struny. Możemy na niej zagrać każdą piosenkę. Niewielkie rozmiary pozwalając na zabranie jej w każde miejsce. Jest bardzo lekka i niezwykle praktyczna! Na zajęciach nauki gry na ukulele nauczysz się prawidłowego trzymania instrumentu, podstawowych akordów i schematów „bicia”. Poznasz wiele znanych piosenek, a nawet będziesz mógł nauczyć się swojego ulubionego utworu. Rozwiniesz swoją wrażliwość muzyczną, słuch i poczucie rytmu. Poprawisz koncentrację i pamięć. Nauczysz się także systematyczności, cierpliwości i wytrwałości oraz świadomej i samodzielnej pracy z instrumentem.

Aby wziąć udział w zajęciach niezbędne jest swoje ukulele. Pozostałe materiały konieczne do przeprowadzenia zajęć zapewnia Organizator.

Ze względu na stan epidemii bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz kartą uczestnika, które są dostępne pod linkiem:

Opłatę za zajęcia należy uiścić najpóźniej tydzień przed planowanym rozpoczęciem, przelewem na nr konta 53 9084 0003 0000 1552 2000 0001, po wcześniejszym otrzymaniu telefonu z Biura Obsługi Klienta z potwierdzeniem o utworzeniu grupy.

Zapraszamy !!!

Skip to content