Pasjoteka

17 września 2019

Twórcze warsztaty rozwijają pasję tworzenia, która drzemie w każdym z nas. Dlatego serdecznie zapraszamy seniorów na zajęcia plastyczne, które pozwolą odkryć Wam nowe zainteresowania i rozwinąć talent. Odkryjemy przed Wami nieznane dotąd horyzonty.

W trakcie twórczych warsztatów poznacie wybrane przez siebie techniki artystyczne i rękodzielnicze. Stworzycie przedmioty codziennego użytku, w tym m. in.: ozdoby do domu –ozdoby świąteczne, ikebany, lampiony, obrazy, ikony, elementy stroju – szale, apaszki, kapcie, czapki, dodatki – torby, etui, breloki, biżuterię – kolczyki, korale, bransolety, broszki, a także przedmioty i upominki na każdą okazję – albumy, szkatułki, ramki, koszyki i inne. Poznajcie wiele technik artystycznych przydatnych w wielu dziedzinach życia, jak choćby przy dekorowaniu wnętrz i renowacji starych przedmiotów.

Nasze warsztaty to nie tylko twórcze spotkanie i rozwój umiejętności, pasji czy zainteresowań, ale także okazja do spędzania wolnego czasu w gronie sympatycznych osób. Możliwość nawiązania nowych przyjaźni.

UWAGA
Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie